Zamestnanie: Pracovník marketingovej podpory

« späť na zoznam inzerátov 900 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Hľadáme pracovníkov marketingovej podpory, ktorí vedia pracovať so smartfónom zaujímajú sa o sociálne siete napr. Facebook, Instagram, Youtube a podobne.
Pracovná pozícia je veľmi zaujímavá a zamestnanci dokážu zarobiť za činnosti, ktoré bežne robia. Jedná sa o testovanie produktov na internete, písanie recenzií a názorov, testovanie aplikácií, vypĺňanie dotazníkov a podobne.
Jedná sa o prácu, ktorá vyžaduje zodpovednosť, spoľahlivosť, orientáciu v problematike, lojálnosť, mlčanlivosť schopnosť spolupracovať v tíme a flexibilný prístup. Je možné pracovať v rôznych častiach dňa po odsúhlasení rozvrhu práce.
Náplň práce je zároveň poskytovanie informácií o spotrebiteľskom správaní. Schopnosť alebo chuť často telefonovať výhodou. Pokiaľ spĺňate požiadavky a ovládate základnú prácu na PC a viete si sami nainštalovať aplikácie v smartfóne a máte záujem o prácu pošlite nám prosím svoje CV.
Výhody:
900€ fix + variabilná zložka
Po zaškolení možnosť pracovať z domu v rôznych časoch podľa potreby.

Lokalita:

Ponúkaný plat: 900 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1784331/pracovnik-marketingovej-podpory

Kontaktovať zamestnávateľa:

22.10.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty