Zamestnanie: Vodič/čka autobusov / Mechanik autobusov - Nemecko

« späť na zoznam inzerátov 13,60 € za hodinu cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Všeobecné informácie a pracovná náplň:
Pre nemeckú firmu hľadáme vodičov autobusov do Nemecka. Predovšetkým hľadáme vodičky a vodičov autobusov, ale aj mechanikov. V Nemecku sú títo zamestnanci veľmi žiadaní a niekoľko klientov hľadá nových zamestnancov.
Náplňou práce je vedenie autobusov na linkách, prípadná komunikácia s cestujúcimi a dispečermi prepravnej spoločnosti. Je potrebné dbať na kultúru a bezpečnosť prepravy, ako aj nevyhnutná základná starostlivosť o autobus a jeho čistotu.
Dátumy nástupu: priebežne počas roka

Mzda: Plat sa začína na 13,60 € / h brutto + príspevky. Príspevky sú zaplatené za prácu navyše: v noci, cez víkend alebo na dovolenke. Podmienky sa v regiónoch líšia. Napríklad v Hesensku (v centre Nemecka) je to 25% za extra prácu nadčas, 50% v nedeľu, 100% počas sviatkov a 25% v noci.

Zmeny: Vo väčšine regiónov a firiem to je 40 hodín týždenne. Zmeny sa menia. Môže sa začať od 4.00 alebo 5.00 hod. ráno a posledný deň poobede. V ostatných dňoch môže začať o 16.00 hod. a posledný do noci.

Dĺžka kontraktu: Na začiatku je na zmluva na dobu určitú na jeden rok. Po roku dostávate zmluvu na dobu neurčitú.

Požiadavky na uchádzača:
Jazyk: nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
Dĺžka praxe: min 3 roky
Vodičský preukaz: D alebo D+E
Kvalifikačná karta vodiča: je výhodou, nie však podmienkou

Ubytovanie: zamestnávateľ pomáha zamestnancom s hľadaním ubytovania, mesačný nájom je cca 200€ v závislosti od miesta, kde bývate.

Ako sa prihlásiť na danú pozíciu: V prípade záujmu o túto pozíciu nám, prosím, pošlite vaše CV v nemeckom jazyku a kópiu vášho VP na email martina.rostasova@inboxagency.sk alebo nám volajte na číslo 0948 355 540.

Lokalita: Nemecko

Ponúkaný plat: 13,60 € za hodinu

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1778376/vodic-cka-autobusov-mechanik-autobusov-nemecko

Kontaktovať zamestnávateľa:
Reagovať na ponuku

09.10.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty