Zamestnanie: Grafik

« späť na zoznam inzerátov 6 € za hodinu cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Ako grafik odpovedáš za tvorbu kreatívnych a štýlových grafických návrhov. Budeš vytvárať grafiky podľa požiadaviek klientov priamo u nás vo firme.

Dlhoročná existencia našej spoločnosti na reklamnom trhu a prax je pre Teba istotou, že táto práca bude kreatívna, pri každej zákazke sa niečo nové naučíš. Ak niečo nevieš, máš otázku alebo máš inovatívny nápad, nebojíš sa ich vysloviť resp. odprezentovať.

Ďalšie podrobnosti nájdeš na www.multireklama.sk/kariera
Výhody:
Toto Ťa čaká:
- korektná výplata – sme zástancom princípu, že za dobre odvedenú prácu musí byť pre danú pozíciu aj dobrá výplata. Preto aj Ty môžeš očakávať korektné odmeňovacie vo forme výplaty, ktoré bude korešpondovať s Tvojim prínosom pre našu spoločnosť.

- rodinná atmosféra – sme malá spoločnosť, ktorá ani po expanzii nechce strať príjemnú rodinnú atmosféru. Občas ideme na spoločnú akciu, a ak nás bude viac, tak nás neminú ani teambuilding akcie

- kvalitné kancelárske prostredie – chceme pracovať v príjemnom prostredí a preto to chceme zabezpečiť aj pre Teba. Ak Ti niečo zvýši produkvitu, tak to zabezpečíme.

Lokalita: Galanta

Ponúkaný plat: 6 € za hodinu

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1756023/grafik

Kontaktovať zamestnávateľa:
Reagovať na ponuku

27.09.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty