Zamestnanie: Administratívny pracovník v e-shope

« späť na zoznam inzerátov 800 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Hľadáme k nám do tímu osobu, ktorá
- Už počas školy excelovala v slohoch a pravopise!
- Má estetické cítenie a dokáže pracovať s fotkami a videami
- zvláda si vyhľadať informácie a napísať popisy k naším novým produktom
- bude nahrávať nové produkty do nášho systému a na stránku
- je zodpovedná a cieľavedomá v práci, ktorú vykonáva

Ak si práve ty osoba, ktorá sa vidí vo všetkých bodoch, pošli nám svoj životopis na mail manager@getnet.sk! V prípade, že budeš spĺňať naše požiadavky, radi ťa pozveme na krátky pohovor a potom šup do práce :)

Prosíme NEVOLAŤ.
Výhody:
- U nás budeš mať stále čo robiť
- Výplata ti príde vždy v dohodnutom termíne
- Príjemný kolektív

Lokalita: Bardejov

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1761391/administrativny-pracovnik-v-e-shope

Kontaktovať zamestnávateľa:

22.09.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty