Zamestnanie: Administratívny pracovník - manažér

« späť na zoznam inzerátov 610 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
ÚLOHA: budeš sa aktívne podieľať na chode spoločnosti a starať sa o spokojnosť existujúcich a nových klientov

Ako administratívna asistentka zodpovedáš za celý chod spoločnosti. U Teba sa začína a u Teba sa aj končí každá zákazka. Ty prijímeš osobne klienta, zistíš jeho potreby, navrhuješ riešenia, objednáš tovar, zadáš do výroby, odovzdáš tovar klientovi a pripravíš podklady k fakturácii.

Dlhoročná existencia našej spoločnosti na reklamnom trhu a prax je pre Teba istotou, že táto práca bude kreatívna, pri každej zákazke sa niečo nové naučíš. Ak niečo nevieš, máš otázku alebo máš inovatívny nápad, nebojíš sa ich vysloviť resp. odprezentovať.

Ďalšie podrobnosti na www.multireklama.sk/kariera
Výhody:
Toto Ťa čaká:
korektná výplata – sme zástancom princípu, že za dobre odvedenú prácu musí byť pre danú pozíciu aj dobrá výplata. Preto aj Ty môžeš očakávať korektné odmeňovacie vo forme výplaty, ktoré bude korešpondovať s Tvojim prínosom pre našu spoločnosť.

rodinná atmosféra – sme malá spoločnosť, ktorá ani po expanzii nechce strať príjemnú rodinnú atmosféru. Občas ideme na spoločnú akciu, a ak nás bude viac, tak nás neminú ani teambuilding akcie

kvalitné kancelárske prostredie – chceme pracovať v príjemnom prostredí a preto to chceme zabezpečiť aj pre Teba. Ak Ti niečo zvýši produkvitu, tak to zabezpečíme.

Lokalita: Galanta

Ponúkaný plat: 610 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1756010/administrativny-pracovnik-manazer

Kontaktovať zamestnávateľa:
Reagovať na ponuku

14.09.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty