Zamestnanie: Manažér obchodnej skupiny

« späť na zoznam inzerátov 2000 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Vedenie a motivovanie tímu predajcov máte v malíčku? Ste orientovaný na výsledok a Vaši ľudia sú pre Vás všetkým?

Pre našu pobočku v Novom Meste nad Váhom hľadáme aktívneho a skúseného manažéra s obchodným zmýšľaním, ktorý má chuť stať sa súčasťou nášho tímu a patriť k najlepším.

Manažér obchodnej skupiny:
- vedie tím predajcov, zodpovedá za ich rozvoj, nastavované akčné plány
- riadi a koordinuje chod svojho tímu, navrhuje kroky k
ďalšiemu rastu
- zodpovedá za plnenie obchodného plánu
- uskutočňuje akvizície za účelom získania nových obchodných partnerov a
budovania dobrého mena spoločnosti

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:
- skúsenosť s vedením tímu / pobočky PODMIENKOU
- manažérska prax, prípadne prax na pozícii zástupcu riaditeľa
- skúsenosť s priamym predajom tovaru, alebo služieb / výhodou, nie
podmienkou
- bezúhonnosť
- minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:
- manažérske a obchodné zručnosti
- schopnosť prijímať rozhodnutia
- odolnosť a orientácia na výsledky
- iniciatívnosť, flexibilita, preberanie zodpovednosti
- záujem pracovať na rozvoji svojich ľudí

Jednotka na trhu hľadá do svojho tímu manažéra pre oblasť Nové Mesto nad Váhom, ktorý vykonáva svoju činnosť na základe zmluvy o obchodnom zastúpení.

Ak ťa ponuka zaujala a chceš sa stať našim kolegom, neváhaj nás kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie, kde sa dozvieš omnoho viac.

Lokalita:

Ponúkaný plat: 2000 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1675448/manazer-obchodnej-skupiny

Kontaktovať zamestnávateľa:

19.08.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty