Zamestnanie: Manažér pre rozvoj obchodnej siete

« späť na zoznam inzerátov 2000 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
V neistých časoch potrebujete sabaistého partnera s chuťou expandovať. Nečakajte na znižovanie stavov ani sľúbené povýšenie a vyberte sa vlastnou cestou. Cítite v sebe manažérsky potenciál? Máte skúsenosti s vedením ľudí vo finančnej alebo realitnej sfére? Tak ste pri správnej ponuke. My budeme stáť pri vás a vytvoríme vám ideálne podmienky pre váš osobnostný, kariérny rast a rast vášho obchodného tímu. Buďte expertmi na osobné, korporátne financie, reality a prineste svojim klientom so svojím tímom široké portfólio služieb a produktov na finančnom a realitnom trhu.
Naše portfólio produktov a služieb má široký záber, preto je na vás či využívate všetky možnosti, alebo sa úzko špecializujete na určitú oblasť trhu.

+ Aktívne vyhľadávanie, osobný výber, zaradenie, zaškolenie a vedenie vhodných uchádzačov pre obchodné pozície.
+ Príprava a realizácia nových obchodných zastúpení a pobočiek vo vybraných lokalitách.
+ Osobné pohovory so záujemcami z našej databázy, inzercie a kapaní organizovaných centrálou.
+ Podieľanie sa na vedení spoločnosti, zodpovednosť za výsledky tímu v zverenom regióne
+ Aktívne vyhľadávanie nových klientov, práca s našou databázou.
+ Organizovanie potrebných porád, školení, aktívne riadenie tímu.
+ Prideľovanie záujemcov o naše služby pridelených centrálou jednotlivým členom tímu.
+ Prijímanie nových členov do tímu, podľa potreby daného regiónu.
+ Komunikácia s vlastnými klientmi, vybavovanie požiadaviek klientov.
+ Analýza potrieb klientov a vypracovanie navrhovaných riešení.
+ Konsolidácia osobných financií a biznis riešenia pre firmy.
+ Uzatváranie zmlúv podľa požiadaviek a potrieb klienta.
+ Pravidelný servis a dlhodobá starostlivosť o klienta.
+ Wealth management.
+ Vybavovanie a servisovanie potrieb klientov realitnej kancelárie a obchodných partnerov.
+ Vybavovanie požiadaviek vedenia, dohliadať na administratívne a legislatívne procesy v jednotlivých obchodných prípadoch.
Výhody:
Ponúkame zázemie silnej spoločnosti, prácu na TPP aj živnosť, alebo ako právnická osoba, podľa dohody.
Motivačné prostredie pre kariérny rast, vysoké provízne finančné odmeny z uzatvorených obchodných prípadov, rast provízií, finančná podpora rozvoja obchodnej siete, moderné Online IT technológie, exkluzívne produkty, vlastné projekty, dosadenie na pozíciu v závislosti od praxe, nenájdete u nás žiadne nezmyselné bodovanie na základe ktorého by ste stúpali alebo klesali v kariére. Nenaháňate za produkciou na úkor klienta v snahe udržať sa na pozícií, ale poskytujete profesionálne služby našim klientom v rozsahu aký Vám vyhovuje. Vy viete koľko chcete mať mesačný príjem, my Vám vytvoríme na to podmienky, máte flexibilný pracovný čas, dlhodobá spolupráca.
Ďalej môžete získať zľavy a poukážky na využívanie služieb finančnej skupiny, firemné akcie, zľavy do rezortov patriacich do portfólia ako GOTHAL - Liptovská Osada, vstupenky na športové a spoločenské podujatia organizované nami a obchodnými partnermi, mobilný telefón, televízor, dovolenku možnosť využívať firemný automobil a iné hodnotné odmeny podľa výberu z aktuálnej ponuky benefitov.

Medzi našich najvýznamnejších obchodných partnerov patrí silná Česko Slovenská finančná skupina Arca Capital pôsobiaca v strednej Európe hlavne na Rakúskom, Českom a Slovenskom trhu s aktívami vyše 2 MLD EUR. Zázemie pre nás a našich klientov vo finančnom sektore vytvára najväčší brokerpool v SR FinPortál a.s., v realitnom segmente spoločnosť backOFFICE, pripravujeme vstup na realitný trh SR najväčšej realitnej kancelárie v ČR v ktorej má majetkovú účasť naša materská spoločnosť. Sme overeným členom významného Združenia Realitných Kancelárií Slovenska ( ZRKS ) ako jediného združenia prevádzkujúceho vlastný internetový realitný portál v SR.

V prípade záujmu prácu na danej pozícii, alebo spoluprácu s našou spoločnosťou prípadne niektorú inú voľnú pozíciu v rámci spoločnosti pošlite nám kontaktné údaje, najlepšie stručný životopis s fotografiou a názvom pozície o ktorú sa uchádzate na e-mailovú adresu: hatala.kariera@gmail.com . Každý zaslaný životopis starostlivo a odborne posúdime. Na osobné stretnutie budeme pozývať najvhodnejších uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Lokalita: Prievidza

Ponúkaný plat: 2000 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1728983/manazer-pre-rozvoj-obchodnej-siete

Kontaktovať zamestnávateľa:
Reagovať na ponuku

06.08.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty