Zamestnanie: Upratovačka

« späť na zoznam inzerátov 500 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Hľadáme upratovačku na upratovanie spoločných priestorov bytoviek, firiem a domácností. Požiadavky: vek 35 a viac, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, precíznosť, dôraz na detail, dochvíľnosť, vedieť si kontrolovať prácu po sebe, schopnosť učiť sa novým veciam, vodičské oprávnenie skupiny B s praxou, prax v umývaní okien (bez šmúh), príjemné, slušné a reprezentatívne vystupovanie, zodpovednosť za náradie. Pracovná doba: po-ut: 7-14h, št-pia: 7-14h, streda: po naplánovaní sa vykonávajú veľké upratovania - umývanie okien na bytovkách alebo upratovanie u súkromných zákazníkov, v zimnom období voľno. Upratovanie sa vykonáva v meste Holíč, Skalica. Plat 3,50e/hod v čistom. Práca na dohodu, polovičný pracovný úväzok, plný pracovný úväzok, na dobu neurčitú. Pracovný mesačný čas cca 110h. Nástup: ihneď. Životopis (v prípade Vášho súhlasu aj s aktuálnou fotografiou) môžete zaslať na mail: tepovanieholic@gmail.com.

Lokalita: Skalica

Ponúkaný plat: 500 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1726484/upratovacka

Kontaktovať zamestnávateľa:

12.10.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty