Zamestnanie: Pracovník zákazníckej podpory - RO jazyk, práca na doma

« späť na zoznam inzerátov 5 € za hodinu cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Čiastočný úväzok - práca na PC - NUTNÁ ZNALOSŤ RUMUNČINY !
Ponúkame prácu na čiastočný úväzok. Jedná sa o prácu na PC, na doma. Práca spočíva v spracovaní objednávok a komunikáciou so zákazníkmi v rumunskom jazyku (telefonická a e-mailová podpora) a prípadne následnom tlmočení informácií - viac info Vám poskytneme e-mailom alebo na osobnom pohovore.

Požiadavky:
Výborná znalosť rumunského jazyka (slovom aj písmom) a znalosť slovenského jazyka.
Samozrejme požadujeme slušný a milý prístup k zákazníkom.
Časovo táto práca zaberie cca. 10-20 hodín do týždňa a cez sezónu (november - december) výrazne viac.
Pracovný čas je flexibilný a viete si ho upraviť podľa vašich možností.
V prípade záujmu môžete pracovať aj viac - viac info osobne alebo telefonicky.
Pre viac informácií nás kontaktujte, prosím, mailom na ekopyro1@gmail.com, na túto adresu môžete poslať aj Váš životopis.

Ďakujeme Vám veľmi pekne !
Výhody:
Firemný mobilný telefón
Organizujeme školenia a teambuilding
Zľavy na produkty a služby spoločnosti

Lokalita: Žilina

Ponúkaný plat: 5 € za hodinu

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1661384/pracovnik-zakaznickej-podpory-ro-jazyk-praca-na-doma

Kontaktovať zamestnávateľa:

29.06.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty