Zamestnanie: Manipulačný pracovník vo výrobe

« späť na zoznam inzerátov 750 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Koho hľadáme a čo budeš robiť?
Si dynamický človek, zdatný v obsluhovaní vysokozdvižného vozíka? Máš skúsenosti s prácou v SAP-e? V tom prípade hľadáme práve teba. Do nášho tímu potrebujeme šikovného človeka, ktorý je známy svojim zodpovedným prístupom k práci. Tvojou úlohou bude dopravovanie správneho materiálu na správne miesto.

Hľadáme technicky zdatného človeka, ktorý sa postará o to, aby pri žiadnom stroji nechýbal materiál určený na ďalšie spracovanie. Mal by si vedieť počítať percentá, od teba a tvojho výpočtu závisí, aký namiešaný materiál sa dostane do výroby. Takisto budeš mať na starosti správne nastavenie strojov, ktoré sušia granulát ešte predtým, ako s ním budú pracovať ďalšie stroje. Budeš dohliadať na celý proces miešania materiálov a podľa potreby budeš dopĺňať chýbajúci materál. Potrebuješ dobrú kondičku, denne budeš dvíhať viac ako 25 kg. Pracujeme v trojsmennej prevádzke.

V tejto práci sa nájdeš hlavne ak máš zmysel pre poriadok a systém. Veľmi dôležitá je taktiež spolupráca v rámci tímu, preto by si mal byť tímový hráč.
Ak si si po prečítaní týchto riadkov povedal, že toto si TY- chceme o Tebe vedieť!

Čo ponúkame?
Ponúkame Ti prácu v zahraničnej spoločnosti s perspektívou a stabilitou. Dynamické prostredie. Ostatné benefity budú komunikované na osobnom stretnutí.

Pre koho pozíciu obsadzujeme?
Pozíciu obsadzujeme pre plastársku výrobnú spoločnosť, ktorá je súčasťou zahraničnej skupiny. Firma dodáva výrobky do rôznych druhov priemyslu. Vhodný uchádzač bude zamestnacom firmy a nie personálnej agentúry.

Lokalita: Žilina

Ponúkaný plat: 750 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1698685/manipulacny-pracovnik-vo-vyrobe

Kontaktovať zamestnávateľa:
Reagovať na ponuku

31.03.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty

Avízo.sk - inzercia v sekciách auto-moto, reality, zamestnanie a rubriky

Chyba 0