Zamestnanie: Allrounder/ka do hotela v Alpách

« späť na zoznam inzerátov od 1450€ netto cca 0,00 CZK

Priťahuje Ťa odbor hotelierstve, máš milú povahu a dokážeš svojím prístupom hosťom maximálne spríjemniť ich pobyt? :)

Na tejto pozícii si vyskúšaš rozmanitú náplň práce spojenú s chodom hotela. Allrounder hľadáme najčastejšie do menšieho hotela s nižším počtom izieb a tým aj s rodinnou atmosférou, pokiaľ teda niečo také hľadáš, je pre Teba táto pozícia tá pravá.

Jedná sa o skvelú príležitosť pre uchádzačov, ktorí si ešte nie sú istí, na ktorú pozíciu by sa časom profilovali alebo skrátka pre tých, ktorých nebaví jednotvárna práca a sú flexibilné :)

Náplň práce:
- príprava a obsluha raňajkového bufetu
- pomocné práce v kuchyni, ako je umývanie riadu
- upratovanie izieb po odchodoch a roomservice (drobný upratovanie, služba i.) počas pobytu
- roznášanie večerou

Ponúkame:
- ubytovanie a strava zadarmo
- práca na zmluvu priamo so zamestnávateľom
- mzda od 1500 € čistého

Požadujeme:
- komunikatívna nemčina
- prax v odbore alebo ochota učiť sa

V prípade záujmu o túto pozíciu nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.

Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)

Tešíme sa na spoluprácu!

Lokalita: Rakúsko

Ponúkaný plat: od 1450€ netto

O spoločnosti: Personálna agentúra SunAgency pre teba vyberá sezónne práce pri mori, na horách a na iných zaujímavých miestach v zahraničí v obore hotelierstva a cestovného ruchu. Na týchto pozíciách máš zariadené ubytovanie (popr. Stravu) v zamestnaní. Všetko, čo si teda zarobíš, tí zostáva. Práce, ktoré ponúkame, sú na plný úväzok a zmluvu PODPISUJEŠ priamo so zamestnávateľom. Počet dní v týždni a hodín práce sa odvíja od jednotlivé pracovné ponuky, o ktoré ťa budeme informovať. Výplaty sú tiež individuálne a sú vždy uvedené pri konkrétnej ponuky. Budeme sa tešiť na tvoju registráciu :)

Kontaktná osoba: Kateřina Maťhová, konateľka
Telefón: +420 277 270 010
Email: inzerce@sunagency.cz

Kontakt na predajcu:

Sun Agency s.r.o. ďalšie inzeráty tohto inzerenta
mobil: 00420277270010 , telefón: +420 773 001 377 , www: www.sunagency.sk , email: inzerce@sunagency.cz

08.09.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty