Zamestnanie: SCHWEIßEN MIG/ Zvárač MIG

« späť na zoznam inzerátov Dohodou cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Chceli by ste pracovať v zahraničí - v Nemecku? Hľadáme pre výrobu analyzátorov v Berlíne zamestnancov najmä so znalosťami vo zváraní: - MIG tenké plechy z hliníka. Platné skúšky sú výhodou, nie však podmienkou. Požadované sú niekoľkoročné skúsenosti. Prihliadame aj na Vaše záujmy. Čaká Vás seriózna nemecká spoločnosť, ktorej tím je Vám vždy nepretržite k dispozícii, pracovník so znalosťami češtiny a slovenčiny Vám poradí a pomôže aj pri integrácii.
Konditionen des Stellenangebots:Arbeitszeit: Vollzeit, 40 Wochenstunden Vergütung und Zusatzleistungen:  Bei der Besetzung des Stellenangebotes findet ein Tarifvertrag Anwendung. Tarifvertrag: iGZ / DGB-TarifgemeinschaftBefristung:  Unbefristetes Arbeitsverhältnis 
Výhody:
Zamestnávame na dobu neurčitú s kolektívnou pracovnou zmluvou. Rôzne príplatky sú tarifne zaručené.Ponúkame:- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, vybavujeme zdravotné a sociálne poistenie- férové odmeňovanie a príplatok povýšujúci tarifnú mzdu- individuálne nastavenie diét- zamestnanecké benefity – vianočný bonus a príspevok na dovolenku - Po dohode je možné vyplácať týždenné zálohy,- poskytujeme ochranné pracovné odevy- zamestnávateľ je nápomocný pri hľadaní ubytovania v blízkosti miesta výkonu práce. Zaujala Váš naša ponuka? Radi Vás uvítame v našom tíme - tešíme sa na Vás! Nezabudnite nám poslať Váš životopis (prosíme, s čo najdetailnejšími informáciami o Vašich pracovných zručnostiach).

Lokalita: Nemecko

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1592555/schwei-en-mig-zvarac-mig

Kontaktovať zamestnávateľa:
Reagovať na ponuku

16.01.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty

Odporúčame

Avízo.sk - inzercia v sekciách auto-moto, reality, zamestnanie a rubriky

Chyba 0