Zamestnanie: Stavebný elektrotechnik

« späť na zoznam inzerátov 700 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Si kvalifikovaný elektrotechnik, ktorý svoju prácu robí svedomito a kvalitne, a aj napriek tomu neustále počúvaš pripomienky k svojej práci?
Dávaš práci maximum, ale nikto neocení tvoju vynaloženú energiu?
Prestáva ťa kvôli tomu baviť tvoja práca?
Tak povedz STOP a ZMEŇ TO!
Príď k nám - MS Electrical Services Ti ponúka jedinečnú príležitosť zmeniť Tvoj život.

KOHO HĽADÁME?
Hľadáme človeka, ktorý má platné oprávnenie podľa § 22 alebo § 23 vyhlášky 508/2009 a má za sebou prax a skúsenosti v oblasti elektroinštalácií. Je prirodzený vodca a nerobí mu problém docieliť splnenie zadaných úloh. Ako líder dokáže pracovať samostatne, ale aj usmerniť a pomôcť svojmu tímu. Nebojí sa výziev a vie čo chce dosiahnuť a túži napredovať spolu s firmou. Tak čo, hľadáme práve teba? Ak si myslíš, že áno, pokračuj v čítaní.

ČO BUDEŠ U NÁS ROBIŤ?
Ako skúsený stavebný elektrotechnik určite vieš, čo všetko táto práca obnáša. Začína to čítaním a porozumením technickej dokumentácie, prípravou potrebného náradia a materiálu, plánovaním a zadeľovaním úloh svojmu tímu. To všetko samozrejme v závislosti od konkrétneho projektu.
Okrem iného sa môžeš stretnúť aj s hrubými prácami, kompletážou, či inštaláciou dátových a televíznych rozvodov, kamerových systémov a bleskozvodov.
Výhody:
PREČO PRACOVAŤ S NAMI?
Pretože nás naša práca baví a je to vidieť na spôsobe, akým pracujeme. Klientom vyhovieme s každou ich požiadavkou, a neraz prekonáme ich očakávania. Záleží nám však nie len na klientoch, ale aj na našich zamestnancoch. Uvedomujeme si, že bez nich by to nebolo možné.
U nás budeš súčasťou skvelého tímu a hneď od začiatku ťa zasvätíme do nášho pracovného tajomstva. Vďaka tomu budeš jednotka vo svojom obore, čo budeš môcť vidieť aj na svojej výplatnej páske. Tvoja odmena bude úmerná tvojmu výkonu.

Lokalita:

Ponúkaný plat: 700 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1651892/stavebny-elektrotechnik

Kontaktovať zamestnávateľa:
Reagovať na ponuku

22.01.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty

Odporúčame

Avízo.sk - inzercia v sekciách auto-moto, reality, zamestnanie a rubriky

Chyba 0