Zamestnanie: Support /IT konzultant junior v energetike s ukrajinčinou

« späť na zoznam inzerátov 800 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Rád pracuješ v dynamickom odvetví?
Máš záujem sa stále zlepšovať?
Zaujímajú ťa nové technológie a široká škála IT služieb?

Ak si na všetky tri otázky odpovedal áno, je práca v našej spoločnosti práve pre teba. Práca aplikačného administrátora v našej spoločnosti obnáša starostlivosť a profesionálny prístup pri riešení problematiky v energetickom odvetví. Systémy pochádzajú z našej dielne, a preto úspešný uchádzač bude plne zaučený do obchodných procesov a business logiky podporovaných systémov.

Analytické myslenie a odolnosť voči stresu sú podmienkou pre danú pracovnú pozíciu.

Energetika je rozvíjajúce sa odvetvie, odborníci v oblasti energetiky sú trhovo vysoko cenení. Neboj sa uchopiť šancu a začleniť sa do tímu, ktorý funguje na slovenskom trhu už 27 rokov a má bohaté skúsenosti vo vývoji, riadení a správe IT služieb v energetickom odvetví.

Pracujeme s najmodernejšími technológiami riadenia služieb podľa metodológie ITIL v3 (až do úrovne prípravy na plánovanú certifikáciu ISO/IEC 20000) ako sú katalóg služieb, znalostná mapa, či Service Desk (ticketovací systém) s podporou služieb a nastavenia ich úrovne (SLA, OLA) vrátane konfiguračnej (CMDB) a znalostnej databázy (KB, FAQ).
Výhody:
od 800 eur (v zmysle § 62 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov garantujeme uvedenú sumu základnej zložky mzdy) + podľa pracovných skúseností

Lokalita: Bratislava

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1651285/support-it-konzultant-junior-v-energetike-s-ukrajincinou

Kontaktovať zamestnávateľa:
Reagovať na ponuku

30.12.2019

Niečo podobné ďalšie inzeráty

Odporúčame

Avízo.sk - inzercia v sekciách auto-moto, reality, zamestnanie a rubriky

Chyba 0