Zamestnanie: PTP Špecialista obstarávania senior

« späť na zoznam inzerátov 1200 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Pre oddelenie globálneho nákupu IT, HW a Telco hľadáme kandidáta, ktorý bude mať na starosti spracovávanie určených úloh v oblasti nákupu.

Popis práce:
o junior agent plní jednoduché úlohy v oblasti globálneho nákupu
o nákupné požiadavky spracováva v čase stanovenom zákazníkom
o vykonáva nezávislé a autonómne čiastkové úlohy
o monitoruje a administruje procesy súvisiace s nákupom
o komunikuje ohľadom termínov plnenia s dodávateľmi
o pripravuje reporty ohľadom dodávateľov externých služieb
o zabezpečuje súlad procesov so stanovenými pravidlami
Výhody:
- plne hradené gastrolístky
- sick days
- príspevok do DDS (III. dôchodkový pilier)
- cafetéria alebo multisport karta
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- zľavy u business partnerov
- zľavy na produkty Slovak Telekom a.s.
- dni zdravia
- spoločenské a športové akcie
- ročná odmena

Lokalita: Bratislava

Ponúkaný plat: 1200 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1625639/ptp-specialista-obstaravania-senior

Kontaktovať zamestnávateľa:

07.01.2020

Niečo podobné ďalšie inzeráty

Odporúčame

Avízo.sk - inzercia v sekciách auto-moto, reality, zamestnanie a rubriky

Chyba 0