Zamestnanie: Odborný predajca a úpravca nábytku

« späť na zoznam inzerátov 700 € za mesiac cca 0,00 CZK

Náplň práce:
Hľadáme nového kolegu do nášho tímu, ktorý:
- vie vystupovať ako predajca, dokáže oslovovať a zaujať návštevníka predajne alebo výstavného stánku
- má záujem sa učiť aj nové veci a rásť
- je precízny, samostatný a aj slušný človek
- nemá problém nepravidelne manipulovať s bremenom najmä pri doskladňovaní, zariaďovaní expozícií alebo pri priamej distribúcii tovaru u zákazníka.
- má záujem vykonávať drobné opravy a ošetrovať nábytok nezávadnou kozmetikou.
Výhody:
- nástupné školenie predajných zručností a následné vzdelávanie v nových trendoch nábytku a bytového dizajnu
- po zapracovaní prechod na provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou
- atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- firemné auto k dispozícii na užívanie
- technické a pracovné vybavenie na individuálnej úrovni a podľa dohody

Informácie pre uchádzačov:
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta

Lokalita: Nitra

Ponúkaný plat: 700 € za mesiac

Kontaktná osoba:
Stránka: http://istp.sk/pracovna-ponuka/1613968/odborny-predajca-a-upravca-nabytku

Kontaktovať zamestnávateľa:

01.11.2019

Niečo podobné ďalšie inzeráty

Odporúčame

Avízo.sk - inzercia v sekciách auto-moto, reality, zamestnanie a rubriky

Chyba 0