Zamestnanie: NENÁROČNÁ PRÁCA PRE ŽENY VO FABRIKE V TALIANSKU

« späť na zoznam inzerátov 1743 € cca 0,00 CZK

Náplň práce:
- fyzicky nenáročná práca v továrni na výrobu hliníkových dielov
- prevádzka priradených zariadení
- montáž a finálna úprava hliníkových dielov
- kontrola a balenie dielov

Pracovné podmienky:
- plat 1734 € brutto mesačne (cca 1350 € netto mesačne)
- práca 8 hodín denne, 5 dní v týždni (pondelok – piatok)
- práca na tri zmeny (ranná 5:00 – 13:00, poobedňajšia 13:00 – 21:00, nočná 21:00 – 5:00), mení sa vždy po týždni
- nadčasy možné počas víkendov – príplatok za nadčasy 50 – 100%

Zamestnanecké výhody, benefity:
- 13. plat + vianočný bonus
- zvýšenie platu po 6 mesiacoch
- diéty 5 € na deň
- sociálne a zdravotné poistenie
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, hradí si ho zamestnanec
- zamestnávateľ poskytuje diéty na stravu počas pracovných dní vo výške 5€ na deň

Jazykové požiadavky:
Nemecký jazyk - konverzačná znalosť

Ako postupovať:
- pošlite nám Váš životopis v nemeckom jazyku
- vybraných uchádzačov pozveme na osobné pohovory so zamestnávateľom, ktoré sa uskutočnia na jeseň (október/november) v Bratislave (v ČR v Prahe alebo Brne)
- uchádzači vybraní na osobných pohovoroch budú pozvaní na náklady zamestnávateľa do Talianska, kde im bude predstavená firma
- následne sa uchádzač rozhodne, či pracovnú ponuku príjme

Lokalita: Taliansko

Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer

Ponúkaný plat: 1743 €

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Krempaská
Telefón: 0903 144 870
Email: praca@prostaff.sk

Kontakt na predajcu:

Agentúra Pro-Staff s.r.o ďalšie inzeráty tohto inzerenta
mobil: 0903 144 870 , telefón: 0905 524 996 , www: https://www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/ , email: praca@prostaff.sk

13.09.2017

Niečo podobné ďalšie inzeráty

Odporúčame

Avízo.sk - inzercia v sekciách auto-moto, reality, zamestnanie a rubriky

Chyba 0