Odporúčané pre Vás

Listing image

VÝNIMOČNÁ PONUKA - STAVEBNÝ POZEMOK PRI PARKU

Location icon Zlaté Moravce

STAVEBNÝ POZEMOK V ZLATÝCH MORAVCIACH - VÝNIMOČNÁ LOKALITA Ponúkame na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok v Zlatých Moravciach, neďaleko parku. Výmera pozemku: 868m2 (77,50€/1m2) Plyn, voda kanalizácia: už na pozemku Elektrina: v bezprostrednej blízkosti na ulici Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

67 270 €

Na čo si teda treba dať pozor? Je toho veľa, no dôležitá je vzdialenosť, orientácia, lokalita. Všetko rozhoduje. 

Ako ďaleko ste ochotní zájsť?

Na začiatku si položte otázky, ktoré sa týkajú vzdialenosti, vzdialenosti od dôležitých bodov, ako je práca, škola, či škôlka detí, rodina, záľuby. Istých vecí sa určite dokážete vzdať, no sú veci, ktoré vám začnú po nejakom čase prekážať, ako napr. dlhé dochádzanie do práce. 

Ak zvolíte vzdialenejší pozemok, možno na začiatku niečo ušetríte pri jeho kúpe, no v konečnom dôsledku to výhoda nebude, keď veľa prejazdíte, alebo budete musieť kúpiť do rodiny ďalšie auto.

Orientácia

Chcete zažívať východy, či západy Slnka? Aj toto je dôležité. Ak snívate o svojom domčeku, určite máte v hlavne tie krásne pohodové situácie, ktoré v ňom chcete zažívať. Ako napr. ranná káva, či poobedný odpočinok v tieni. 

Rovina, či svah?

Toto je v mnohých prípadoch veľmi ľahká otázka, no nie je na škodu nad ňou pouvažovať. Stavba na rovine je jednoduchšia, no stavba v svahu prináša iné benefity, ktoré sa ukážu hlavne pri tvorbe záhrady a okolia domčeka. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

POSLEDNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK - ZLATÉ

Location icon Zlaté Moravce

!!! AKTUALIZÁCIA PONUKY !!! POSLEDNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LUKRATÍVNEJ ŠTVRTI V ZLATÝCH MORAVCIACH Pozemok č. 12: výmera 772 m2 BENEFITY: - asfaltová prístupová cesta - rovinatý terén - šírka 18m - tiché, kľudné miesto - dostupnosť všetkých inžinierskych sieti (elektrina, plyn, voda a kanalizácia) Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Dohodou

Pozor! 

Sú veci, ktoré si pri výbere pozemku určite preverte. Ak už nájdete kúsok zeme, ktorý sa vám páči, tak si zistite, či náhodou nehrozí v okolí napr. zosuv pôdy, či sa pod vašim pozemkom vyskytujú podzemné vody, čo je dôležité napr. pri následnej stavby studne.

Dajte si pozor na to, či náhodou nechcete stavať nedajbože v ochrannom pásme. Zaujímajte sa aj o budúcnosť okolo svojho domu, a to, či sa tam plánuje ešte niečo stavať. Aby ste neboli potom prekvapení, že vám východ Slnka naruší nejaký vysoký bytový dom. 

Zdroj: hprojekty.sk


Súvisiace inzeráty

Domy