Je viacero možností, ako zabezpečiť váš dom, či byt. Buď investujte do alarmu, či bezpečnostných dverí, alebo máte super susedov, alebo svoj dom ponúknete úplne cudzím ľuďom. Áno, dobre čítate. Úplne cudzím, takým, ktorých ste videli možno raz v živote a možno ani nie osobne. 

Hovoríme o tzv. house sittingu. Je to služba, ktorá prináša benefit pre obe strany. Jedna strana bude vedieť, že dom a možno aj domáce zvieratká sú v poriadku a druhá strana sa na nejaký čas ubytuje za facku. Alebo aj zadarmo. Stačí, ak sa príkladne postará o zverenú nehnuteľnosť, prípadne aj o domáce zvieratká. 

Takže v skratke, za to, že dom/byt prenajmete nečakajte peniaze, rovnako ich nečakajú ani tí, ktorí sa k vám na pár dní, či týždňov nasťahujú. 

Treba si teda uvedomiť, že je to veľká zodpovednosť a celý tento výmenný obchod je založený na dôvere.

Ak chcete teda precestovať aj celý svet skutočne za pár eur, spoznať miestnu kultúru, naučiť sa niečo aj o sebe samom, tak vedzte, že toto je tá správna cesta.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Detský nafukovací matrac

Predám tento detský matrac vhodný do postielky alebo na cestovanie. Rozmery sú 130x75x11. Je potiahnutý semišom. Posielam aj na dobierku. Pozri aj oatatné moje inzeráty.

15 €

Zdroj: ivanagreslikova.com


Súvisiace inzeráty

Ostatné (voľný čas)