Mnohí tak prestali cestovať, vzdali sa koníčkov, aby "prežili". Teraz nehovoríme, že z väčšiny sa stali chudobní ľudia, no hovoríme, že väčšina prehodnocuje svoje peniaze vo väčšej miere, ako to bolo voľakedy.

No vzdanie sa vecí, čo máme radi, vzdanie sa aktivít a záľub nie je cesta. Hlavne, čo sa týka psychického zdravia človeka.

Aby toto všetko prežil, musí si robiť aj radosť. Robte si ju, ale rafinovane a prostredníctvom miest, ktoré splnia vašu potrebu za lacný peniaz.

Hovorili sme o blahodarných účinkoch čítania na pamäť, zdravie, dĺžku života, či stres. Jednoducho, treba čítať. 

Takže vyberáme pre vás z našej ponuky : 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Mix kníh, Maxim E. Matkin a iné

! Znížená cena ! Niektoré čítané 1x, niektoré viac. Cena za vsetky. Kuk aj ostatné moje inzeráty.

14 €


Odporúčané pre Vás

Listing image

DOBRODRUŽSTVÁ MÓRICA BEŇOVSKÉHO

Predám knihu - DOBRODRUŽSTVÁ MÓRICA BEŇOVSKÉHO autor: Jožo Nižnánsky Historický životopisný román o legendárnom svetobežníkovi z Vrbového. Dobrodružstvá, ktoré nám podáva kniha o Móricovi Beňovskom, sa nedajú ani vyrátať. Je v nej vojnový huriavk, aj trampoty šťastných i nešťastných lások, exotika ďalekých krajín, zápas s prírodou drsného severu i južných morí. Zápas dobra a zla, šľachetnosti, neľudskosti, lásky, zrady aj pomsty... vydal: TATRAN v Tatrane 1.vydanie 1971, Edícia - Meteor Zväzok v edícii č.32 pevná plátená väzba, bez prebalu, 596 strán, slovensky Kniha je v dobrom stave. Inzerát platí do zmazania. BA III - Rača

6 €


Súvisiace inzeráty

Knihy