A ak ste naozaj v úzkych a neviete si poradiť, čo kúpiť, choďte cestou športu. Je to tá správna voľba, aj keď ide o človeka, ktorý výslovne nešportuje. 

Kategória šport ponúka širokú škálu možností. Takže...

Buď investujete do športového oblečenia a obuvi, alebo do športového vybavenia, alebo do športových zážitkov, alebo, ak naozaj ide o človeka, ktorý skutočne nešportuje, tak siahnite po výživových doplnkoch. Veď predsa aj tie patria k športu. 

Pri výbere môžete myslieť tak trošku aj na seba. Darčekom môžete motivovať a vytvoriť si tak parťáka k športu, alebo zakúpite lístky na športové podujatie, ktoré určite potešia. Myslite naozaj globálne.

Pri výbere sa nebojte siahnuť ani po veciach z druhej ruky. Nemusí ísť vždy o obnosené a poškodené veci. Dajú sa nájsť pekné, aj nové veci, a ak ide skutočne o športového laika, tak na začiatok nejakého športu postačia aj "použité" veci. Napr. také lyže a lyžiarky. Ak daný človek ešte lyžovať nevie, tak hrozia aj nejaké malé nehody, preto lyže v dobrom stave postačia. 

A ešte aj ušetríte!


Odporúčané pre Vás

Listing image

Starsie lyze Atomic v dobrom stave

Location icon Bratislava-Ružinov

Predam staršie karvingove lyze Atomic, dlzka 158 cm, aj s viazanim (nastavene na lyziarky cislo 39,5 cca). Malo jazdene (cca 7 dni v sezone), servisovana sklznica v 2020. Nemaju ziadne poskodenia, plne funkcne, len bezne skrabance z pouzivania, sklznica v super stave. Su to tvrdsie lyze pre pokrocileho lyziara, nie pre zaciatocnika, su z prvych generacii karvingovych lyzi, ešte mozu posluzit niekolko sezon. Lyzovane zenou, su to skor tazsie lyze, v case predaja unisex (v pohode aj pre muza), ideálne pre vysku postavy cca 170 cm a viac. BA - Ruzinov, neposielam postou ani dobierkou, treba si prist vyzdvihnut osobne. Symbolicka cena, ale este posluzia par sezon.

59 €


Súvisiace inzeráty

Šport