No po čase nám len zaberajú miesto v kuchynskej linke a len ich obchádzame. Nechce sa nám ich vytiahnuť, nakoľko s ich umývaním je väčšia robota, ako výkon, ktorý nám ponúkajú. 

Možno sa budete čudovať, ale aj na toto existujú vo svete prieskumy, ktoré zisťujú, ktorí sú tí domáci pomocníci, ktorí nám život neuľahčujú, ale v konečnom dôsledku len strpčujú. 

Webová stránka honey.nine.com.au uskutočnila prieskum, v ktorom vyšlo, že najzbytočnejší pomocník je výrobník klobáskových roliek. Tento prístroj nie je v našich končinách asi veľmi populárny, no ostatné sú. 

V rebríčku tak nájdete týchto pomocníkov: ryžovar, teplovzdušnú fritézu, aj klasickú fritézu, toastovač, výrobník špagiet, mixér...

kitchen.nine.com.au

Odporúčané pre Vás

Listing image

Elektrikár v domácnosti NONSTOP

Location icon Bratislava-Karlova Ves

Elektrikár Bratislava - Poruchová služba.Opravy zásuviek,vypínačov,svietidiel,bytových zvončekov a iné.Výmeny ističov a skriniek,montáž prúdových chráničov,prepäťových ochrán.Výmeny a opravy starých hliníkových káblov.Rôzne prerábky,prispôsobenie elektroinštalácie pre nové kuchynské linky,montáž osvetlenia kuchynskej linky a iné.Taktiež ponúkam odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov,elektrické a indukčné varné dosky,elektrické rúry a sporáky,digestory,ventilátory.Rekonštrukcie kompletné aj čiastočné. Montáž elektroinštalácie do 1000V. Montáž domácich audio a video vrátnikov. Východiskové a opakované Odborné prehliadky. Montáž domácich audio a video vrátnikov. Montáž a zapojenie kuchynských elektro spotrebičov. Pravidelnú údržbu elektrických zariadení. Poradenstvo a konzultácie v elektrotechnike.Poruchová služba nonstop.

Dohodou

Zdroj: kitchen.nine.com.au


Súvisiace inzeráty

Spotrebiče