Odporúčané pre Vás

Listing image

FINANČNÁ PODPORA A INVESTÍCIE DO ZISKOVÝ

PODPORA ÚVEROV NA KONCI ROKA V EURÓPE A INÝCH KRAJINÁCH WhatsApp: +421 950 430 657 Investovanie a financovanie peňazí medzi Slovenskom, Španielskom, Portugalskom, Ekvádorom, Čile a ďalšími krajinami Týždenné a mesačné peniaze sa požičiavajú od 3 000 €. Urobte svoju žiadosť teraz Dobrý deň pán a pani. Som bankár na dôchodku, ktorý tvrdo pracuje so svojou bankou v Európe a ďalších krajinách Latinskej Ameriky. Mám na účte veľkú sumu a mojou starosťou je pomôcť ľuďom, ktorí nemajú prostriedky na realizáciu svojho projektu, pomáham serióznym a čestným ľuďom, ktorí môžu túto pôžičku splácať v bežných časoch. To vám umožní úzko spolupracovať s mojím notárom na postupoch, ktoré treba dodržať pri dokončení tejto transakcie. Ponúkam krátkodobé, strednodobé a dlhodobé pôžičky od 3 000 € do 500 000 € a viac. Moja práca je vykonaná s 3% úrokom. Potrebujete financie na dom, vodičský preukaz, splatiť dlh, podnikanie, kúpiť auto, motorku, začať podnikať, osobné potreby, už žiadne starosti. E-mail: financiacion.inversion34@proton.me / martin.moreno0034@gmail.com Sme komunita kresťanov, ktorí pomáhajú ľuďom, ktorí potrebujú peniaze na realizáciu svojich projektov. Bankovanie je zakázané a nemáte priazeň bánk alebo skôr máte projekt, potrebujete peniaze na zaplatenie účtov, prostriedky na investovanie do spoločností. Preto ak potrebujete pôžičku, neváhajte nás kontaktovať a dozviete sa viac o našich podmienkach. Pre akékoľvek ďalšie informácie nás kontaktujte e-mailom: financiacion.inversion34@proton.me / martin.moreno0034@gmail.com WhatsApp: +421 950 430 657 Ďakujem!!!

Dohodou

Aj keď sú Vianoce o rodine, tak sú v konečnom dôsledku veľmi nákladné, nielen čo sa týka darčekov, ale aj nákupu potravín, či výzdoby. Jednoducho, často ťaháme z rezerv.

Viete ale ako si šikovne našetriť a ďalšie Vianoce prežiť v úplnom pokoji? Stačí, keď sa zapojíte do 52- týždňovej výzvy!

Je to úplne jednoduché. Rok má 52 týždňov a každý jeden týždeň si odložíte peniaze bokom. Verte nám, že aj z malej výplaty sa to dá zvládnuť, len sa treba držať jednoduchého princípu. Ak všetko dodržíte a vydržíte celý rok, tak si nakoniec v prasiatku nájdete presne 1 378 eur! A to je teda už pekná sumička. 

Ako na to? Koľko si máte odložiť bokom, vám prezradí poradové číslo daného týždňa. Teda v prvý týždeň roka si odložíte 1 euro, v druhý týždeň 2 eurá, v desiaty 10, v dvadsiaty 20 a takto pokračujete až do posledného, 52. týždňa. Ku koncu roka si tak budete odkladať najviac. Ak si myslíte, že to nezvládnete, môžete si to aj otočiť.

Niekto je viac pri peniazoch začiatkom roka, dostal ich od známych a rodiny, tak vtedy si môžete odložiť tie najväčšie sumy. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

100% pôžička pre nezamestnaných

Location icon Farná

Poznáte firmu alebo podnikateľa? Chcete nakupovať na rôzne nákupy? kúpiť motocykel; Splatiť dlh doma alebo začať podnikať? WhatsApp: +421 950 430 656 Kontakt: petermullerservice@gmail.com

2 000 €

Základ je, aby ste sa nestratili a mali v tom systém. Preto si svoju výzvu vytlačte na papier a týždne si odškrtávajte. Našetrených peňazí sa nedotýkajte, preto je vhodné ich skutočne odkladať napr. aj do toho prasiatka, ktoré v posledný týždeň roka rozbijete :). 


Súvisiace inzeráty

Unisex