Niektorí sa pri výzdobe riadia aktuálnymi trendami, iní sa riadia tým, čo majú doma v krabiciach už nakúpené. Niekto sa v zdobení vyžíva, pre iného je to "povinná jazda". Každý je iný, no výsledok je vyzdobený stromček, stôl, okná, dvere...

Trendy 2021

IN sú ešte stále kvety. Aj keď je zima a kvety von nekvitnú, no na vašom stromčeku by nemali chýbať. Moderné sú vianočné ruže, alebo klasické ruže v rôznych farbách. 

Po kvetoch by ste mali do výzdoby zakomponovať pierka a vtáčikov. Oživia váš stromček. K vtáčikom tento rok pribudli aj rôzne iné 3D ozdoby. Okrem gúľ siahnite po zmenšeninách bežných vecí, ako sú autíčka, šálky, korčule, rukavičky... Jednoducho, veci bežnej spotreby.

Ak ste však skôr maniaci do materiálov, siahnite po niečom lesklom a trblietavom, alebo sa nechajte inšpirovať prírodou a zakomponujte do svojej výzdoby veci, ktoré nájdete napr. na prechádzke s deťmi.

A čo farba? Pastelové farby sú najviac IN, rovnako nič nepokazíte bielu, striebornou, alebo zlatou. Ak vám však prídu už otrepanú, zvoľte medenú farbu. Tou určite na sociálnych sieťach zabodujete. 

Zdroj: svetstromcekov.sk


Súvisiace inzeráty

Mobily