Odporúčané pre Vás

Listing image

Vianočné ozdoby

Predám retro drevené ozdoby

15 €

Psychoanalytik Steve McKeown pre portál dailymail.co.uk povedal, že skoré vešanie vianočných ozdôb robí ľudí šťastnejšími. Pýtate sa prečo? Dôvod je veľmi jednoduchý a spája sa s vaším vnútorným ja a spomienkami na detstvo. Ľudia, ktorí vytiahnu vianočné ozdoby o niečo skôr sú viac v kontakte so svojím vnútorným dieťaťom a sú nostalgickejší. Ozdobovanie ich dokáže rozveseliť, a tým si zaspomínať na tie časy, keď boli deťmi. Keď sme boli deťmi tak nás predsa nezaujímalo, čí stihneme upratať, či nakúpiť. Vtedy sme boli len deťmi a tešili sme sa z toho, keď sa postavil vianočný stromček. Žiadny stres, starosti, ani panika vtedy nevládli v našom vnútri. Už to bola len nedočkavosť z toho, kedy príde Ježiško.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Drevený stojan na vianočný stromček

bez poskodenia, pouzity 1x

10 €

„V živote plnom stresu a obáv sa ľudia radi obracajú k veciam, ktoré ich robia šťastnými a vianočné ozdoby majú práve tú moc, že v nás prebúdzajú rôzne spomienky a pocity z detstva. Ozdoby sú jednoducho akousi cestičkou k tým čarovným pocitom nadšenia, ktoré sme kedysi ako deti prežívali pred blížiacimi sa Vianocami,“ vyjadril sa doktor McKeown.

Ďalšia vec, ktorá dokáže o vás niečo napovedať, je vonkajšia výzdoba vášho domova. V prvom rade je to pre rodinu zábava, pretože väčšinou túto aktivitu opäť robí rodina spolu, no podľa Steva McKeowna táto aktivita o vás hovorí, že ste priateľskejší, súdržnejší a otvorenejší. Takto vás vnímajú susedia, ktorí vidia proces, aj výsledok.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Vianočné gule

Ponukam na predaj vianocne gule

8 €

Zdroj: dailymail.co.uk


Súvisiace inzeráty

Unisex